SPORTBAR.ME logo
rss

REZULTATI PRVOMAJSKOG “19.ATLETSKOG MEĐUNARODNOG MITINGA – BAR-2013″

By on Thursday, 2nd May 2013 REZULTATI PRVOMAJSKOG “19.ATLETSKOG MEĐUNARODNOG MITINGA – BAR-2013″ thumbnail

XIX.MEĐUNARODNI ATLETSKI MITING BAR – 2013

R E Z U L T A T I

DISCIPLINA 100 m – muškarci
Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat

I grupa / Heat I w -0,1

1 185 Aleksandar Veličković 1995 SRB 10,95
2 200 Luka Rakić 1992 Mornar 11,00
3 195 Strahinja Jovančević 1993 SRB 11,01
4 197 Blagot Petričević 1996 Podgorica 11,15
5 172 Mario Shestani 1993 ALB 11,40
6 198 Samir Ahmetspahić 1980 BIH 12,28
DNS 188 Miloš Savić 1987 SRB

II grupa / Heat II w -0,4

1 187 Aleksandra Milenković 1985 SRB 11,26
2 178 Dragoje Rajković 1984 Lim 11,41
3 179 Aleksandar Grnović 1996 SRB 11,43
4 189 Boris Davidović 1989 BIH 11,46
5 215 Kristijan Selaj 1990 ALB 11,99
VK 188 Miloš Savić 1987 SRB 10,75
DNS 170 Elsid Dizdari 1990 ALB
DNS 182 Šćepan Ćetković 1994 Nikšić
DNS 184 Marko Radisavljević 1994 SRB

III grupa / Heat III w +0,2

1 186 Marko Mišković 1992 SRB 11,39
2 177 Petar Trifunović 1996 SRB 11,42
3 176 Elvedi Meti 1991 ALB 11,46
4 181 Bogić Vojvodić 1994 Mornar 11,47
5 194 Nikola Gojković 1996 SRB 11,48
6 190 Veljko Dimitrijević 1987 SRB 11,95
7 175 Erdis Çaku 1992 ALB 12,13

IV grupa / Heat IV w +0,0

1 173 Ardit Rrashi 1991 ALB 11,44
2 60 Filip Ištvanović 1991 SRB 11,44
3 63 Milan Nikolić 1997 Mornar 11,82
4 199 Stefan Bokovac 1997 Mornar 11,99
5 192 Marko Ignjatović 1993 SRB 12,25
6 191 Aleksa Popović 1995 SRB 12,71
7 68 Samet Hamzić 1998 Jedinstvo 12,80
8 69 Aleksandar Balšić 1997 Jedinstvo 13,03
DNS 173 Bajram Muço 1996 ALB
DNS 180 Elvis Beharović 1997 Mornar
DNS 171 Hermes Dinja 1993 ALB
DNS 196 Filip Miloš 1991 Podgorica
DNS 169 Ardenis Ibrahimi 1990 ALB

DISCIPLINA 100 m – muškarci

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat w

1 185 Aleksandar Veličković 1995 SRB 10,95 -0,1
2 200 Luka Rakić 1992 Mornar 11,00 -0,1
3 195 Strahinja Jovančević 1993 SRB 11,01 -0,1
4 197 Blagot Petričević 1996 Podgorica 11,15 -0,1
5 187 Aleksandra Milenković 1985 SRB 11,26 -0,4
6 186 Marko Mišković 1992 SRB 11,39 +0,2
7 172 Mario Shestani 1993 ALB 11,40 -0,1
8 178 Dragoje Rajković 1984 Lim 11,41 -0,4
9 177 Petar Trifunović 1996 SRB 11,42 +0,2
10 179 Aleksandar Grnović 1996 SRB 11,43 -0,4
11 173 Ardit Rrashi 1991 ALB 11,44 +0,0
11 60 Filip Ištvanović 1991 SRB 11,44 +0,0
13 189 Boris Davidović 1989 BIH 11,46 -0,4
14 176 Elvedi Meti 1991 ALB 11,46 +0,2
15 181 Bogić Vojvodić 1994 Mornar 11,47 +0,2
16 194 Nikola Gojković 1996 SRB 11,48 +0,2
17 63 Milan Nikolić 1997 Mornar 11,82 +0,0
18 190 Veljko Dimitrijević 1987 SRB 11,95 +0,2
19 215 Kristijan Selaj 1990 ALB 11,99 -0,4
19 199 Stefan Bokovac 1997 Mornar 11,99 +0,0
21 175 Erdis Çaku 1992 ALB 12,13 +0,2
22 192 Marko Ignjatović 1993 SRB 12,25 +0,0
23 198 Samir Ahmetspahić 1980 BIH 12,28 -0,1
24 191 Aleksa Popović 1995 SRB 12,71 +0,0
25 68 Samet Hamzić 1998 Jedinstvo 12,80 +0,0
26 69 Aleksandar Balšić 1997 Jedinstvo 13,03 +0,0
VK 188 Miloš Savić 1987 SRB 10,75 -0,4
DNS 170 Elsid Dizdari 1990 ALB
DNS 182 Šćepan Ćetković 1994 Nikšić
DNS 184 Marko Radisavljević 1994 SRB
DNS 173 Bajram Muço 1996 ALB
DNS 180 Elvis Beharović 1997 Mornar
DNS 171 Hermes Dinja 1993 ALB
DNS 196 Filip Miloš 1991 Podgorica
DNS 169 Ardenis Ibrahimi 1990 ALB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DISCIPLINA 100 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
I grupa / Heat I w +0,2
1 5 Ksenija Karndjuk 1986 UKR 11,65
2 6 Zorana Barjaktarović 1996 SRB 12,35
3 4 Tamara Damjanović 1998 SRB 12,57
4 1 Sanja Milenković 1996 SRB 12,74
5 14 Tamara Dončevski 1994 SRB 12,77
6 9 Blanka Czaganj 1999 HUN 13,01
7 8 Kristina Dubak 1996 Nikšić 13,03
DNS 46 Anđela Drobnjak 1994 Jedinstvo

DISCIPLINA 100 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
II grupa / Heat II w +0,1
1 11 Sanja Mihajlović 1997 SRB 12,99
2 12 Isidora Zonjić 1997 SRB 13,22
3 3 Ana Radovanović 1996 SRB 13,81
4 2 Silvana Milenković 1996 SRB 14,42
5 10 Nikoleta Kerekeš 1999 HUN 14,46
DNS 15 Ana Tanjević 2000 Rudar
DNS 13 Vanja Ivković 1995 SRB

DISCIPLINA 100 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat w
1 5 Ksenija Karndjuk 1986 UKR 11,65 +0,2
2 6 Zorana Barjaktarović 1996 SRB 12,35 +0,2
3 4 Tamara Damjanović 1998 SRB 12,57 +0,2
4 1 Sanja Milenković 1996 SRB 12,74 +0,2
5 14 Tamara Dončevski 1994 SRB 12,77 +0,2
6 11 Sanja Mihajlović 1997 SRB 12,99 +0,1
7 9 Blanka Czaganj 1999 HUN 13,01 +0,2
8 8 Kristina Dubak 1996 Nikšić 13,03 +0,2
9 12 Isidora Zonjić 1997 SRB 13,22 +0,1
10 3 Ana Radovanović 1996 SRB 13,81 +0,1
11 2 Silvana Milenković 1996 SRB 14,42 +0,1
12 10 Nikoleta Kerekeš 1999 HUN 14,46 +0,1
DNS 46 Anđela Drobnjak 1994 Jedinstvo
DNS 15 Ana Tanjević 2000 Rudar
DNS 13 Vanja Ivković 1995 SRB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DISCIPLINA 800 m – muškarci

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 145 Astrit Keyezin 1991 R. Kamenica 1:51,49
2 146 Musa Hajdari 1988 R. Kamenica 1:52,38
3 47 Dragan Rosić 1992 SRB 1:56,56
4 147 Valentin Sandjuk 1996 R. Kamenica 1:57,74
5 144 Damjan Šulja 1996 SRB 1:58,45
6 153 Semir Avdić 1996 BiH 2:00,47
7 142 Donat Kopas 1997 HUN 2:06,57
8 141 Adam Zilkić 1999 SRB 2:09,39
9 143 Aleksandar Miletić 1999 Nikšić 2:14,46
DNS 67 Pjeter Ndoi 1999 ALB
DNS 155 Amel Tuka 1991 BIH
DNS 154 Abedin Mujezinović 1993 BIH

DISCIPLINA 800 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 28 Gresa Bakragi 1995 ALB 2:11,09
2 198 Hristina Ristevska 1991 MKD 2:21,12
3 31 Lidija Todorović 1996 Nikšić 2:23,25
4 32 Aliza Daraboš 1999 HUN 2:23,99
5 33 Eliza Takač 1998 HUN 2:24,95
6 35 Jovana Đurović 1999 Jedinstvo 2:34,87
7 36 Anastasija Magdalinić 2000 Jedinstvo 2:38,59
DNS 34 Vesna Rudović 1995 Lovćen
DNS 29 Selma Zrnić 1991 BIH
DNS 30 Katarina Kostić 1995 SRB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DISCIPLINA 400 m – muškarci groups

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
I grupa / Heat I
1 158 Jevgenije Gustov UKR 46,57
2 183 Mihail Kniš 1983 UKR 47,03
3 155 Amel Tuka 1991 BIH 47,19
4 165 Slobodan Mirić 1992 SRB 48,85
5 54 Nemanja Kojić 1994 SRB 49,48
6 154 Abedin Mujezinović 1993 BIH 49,59
DNS 168 Darko Rosić 1987 BIH
DNS 157 Miloš Raović 1994 SRB

II grupa / Heat II
1 150 Ivan Marković 1995 SRB 49,11
2 182 Šćepan Ćetković 1994 Nikšić 49,85
3 166 Stefan Bečanović 1990 Lim 50,15
4 149 Nikola Blanko 1994 SRB 51,96
5 70 Aleksa Aćimović 1994 SRB 52,57
6 65 Emir Ćatović 1996 Rudar 52,65
DNS 55 Fatmir Mehmeti 1990 Trepca
DNS 169 Aedenis Ibrahimi 1990 ALB

III grupa / Heat III
1 159 Stefan Bojanić 1996 SRB 52,80
2 148 Xhaneto Zefi 1994 ALB 53,27
3 156 Boško Bubanja 1984 SRB 53,91
4 152 Nenad Konstantinović 1995 SRB 54,14
5 161 Nemanja Krivaja 1992 SRB 55,24
6 111 Miloš Ranitović 1991 Mornar 55,40
7 194 Nikola Gojković 1996 SRB 56,27
DNS 162 Petar Miljuš 1995 SRB
DNS 63 Milan Nikolić 1997 Mornar
DNS 163 Saša Noješević 1987 SRB
DNS 151 Aleksandra Radulović 1997 SRB
DNS 153 Semir Avdić 1997 BIH
DNS 167 Snježan Obradović 1987 BIH
DNS 160 Filip Jeftić 1994 SRB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DISCIPLINA 400 m – muškarci

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 158 Jevgenije Gustov UKR 46,57
2 183 Mihail Kniš 1983 UKR 47,03
3 155 Amel Tuka 1991 BIH 47,19
4 165 Slobodan Mirić 1992 SRB 48,85
5 150 Ivan Marković 1995 SRB 49,11
6 54 Nemanja Kojić 1994 SRB 49,48
7 154 Abedin Mujezinović 1993 BIH 49,59
8 182 Šćepan Ćetković 1994 Nikšić 49,85
9 166 Stefan Bečanović 1990 Lim 50,15
10 149 Nikola Blanko 1994 SRB 51,96
11 70 Aleksa Aćimović 1994 SRB 52,57
12 65 Emir Ćatović 1996 Rudar 52,65
13 159 Stefan Bojanić 1996 SRB 52,80
14 148 Xhaneto Zefi 1994 ALB 53,27
15 156 Boško Bubanja 1984 SRB 53,91
16 152 Nenad Konstantinović 1995 SRB 54,14
17 161 Nemanja Krivaja 1992 SRB 55,24
18 111 Miloš Ranitović 1991 Mornar 55,40
19 194 Nikola Gojković 1996 SRB 56,27
DNS 162 Petar Miljuš 1995 SRB
DNS 63 Milan Nikolić 1997 Mornar
DNS 163 Saša Noješević 1987 SRB
DNS 151 Aleksandra Radulović 1997 SRB
DNS 153 Semir Avdić 1997 BIH
DNS 167 Snježan Obradović 1987 BIH
DNS 160 Filip Jeftić 1994 SRB

DISCIPLINA 400 m – žene groups

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat

I grupa / Heat I
1 5 Ksenija Karandjuk UKR 52,01
2 27 Bojana Kaličanin SRB 56,66
3 15 Ivana Avdalović 1988 SRB 56,90
4 18 Viona Kryeziu 1997 R. Kamenica 57,48
5 19 Kristina Đaković 1995 SRB 58,10
6 1 Sanja Milenković 1996 SRB 58,89
7 16 Aleksandra Krstić 1992 SRB 59,84
8 23 Noeimi Vločko 1991 HUN 1:02,10

II grupa / Heat II
1 200 Tamara Polić 1998 SRB 1:00,61
2 22 Alina Diallo 1999 HUN 1:01,61
3 26 Aleksandra Furtula 1997 Jedinstvo 1:03,74
4 8 Kristina Dubak 1996 Nikšić 1:03,89
5 20 Milica Živić 1992 SRB 1:04,11
6 17 Jelena Todorović 2000 SRB 1:04,30
7 3 Ana Radovanović 1994 SRB 1:06,51
8 24 Snežana Budiša 1998 Lovćen 1:05,10
DNS 25 Katarina Ćurković 1997 Lovćen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DISCIPLINA 400 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 5 Ksenija Karandjuk UKR 52,01
2 27 Bojana Kaličanin SRB 56,66
3 15 Ivana Avdalović 1988 SRB 56,90
4 18 Viona Kryeziu 1997 R. Kamenica 57,48
5 19 Kristina Đaković 1995 SRB 58,10
6 1 Sanja Milenković 1996 SRB 58,89
7 16 Aleksandra Krstić 1992 SRB 59,84
8 200 Tamara Polić 1998 SRB 1:00,61
9 22 Alina Diallo 1999 HUN 1:01,61
10 26 Aleksandra Furtula 1997 Jedinstvo 1:03,74
11 8 Kristina Dubak 1996 Nikšić 1:03,89
12 20 Milica Živić 1992 SRB 1:04,11
13 17 Jelena Todorović 2000 SRB 1:04,30
14 3 Ana Radovanović 1994 SRB 1:06,51
15 24 Snežana Budiša 1998 Lovćen 1:05,10
DNS 25 Katarina Ćurković 1997 Lovćen

DISCIPLINA 1500 m – muškarci

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 136 Jasmin Ljajić 1991 SRB 3:49,64
2 137 Nikola Bursać 1995 SRB 3:50,34
3 138 Komnen Cvijović 1995 SRB 3:55,75
4 130 Nimet Gashi ALB 3:57,00
5 129 Genc Lugja ALB 4:02,85
6 134 Muamer Hasanović 1990 SRB 4:10,45
7 140 Suad Keyezim 1991 R. Kamenica 4:12,72
8 135 Nenad Roganović 1993 SRB 4:13,16
9 131 Stojan Vujadinović 1992 PG maraton 4:25,94
10 139 Emir Zagora 1989 Mornar 4:27,76
11 133 Darjan Đurković 1989 SRB 4:28,34
DNS 132 Vuk Krunić SRB
DNS 48 Ron Krasniki 1997 Besa Peje

DISCIPLINA 1500 m – žene

Plasman Startni broj Ime i prezime God. Klub – Država Rezultat
1 40 Luiza Gega 1988 ALB 4:05,19
2 38 Amela Terzić 1993 SRB 4:27,31
3 39 Teodora Simović 1993 SRB 4:31,49
4 37 Matea Andrović 1990 SLO 4:57,77

Pet najboljih atletičara mitinga po IAAF tablicama

1. Luiza Gega, ALB ………………. 1500m ……….. 4:05,19 …………….. 1165 bodova
2. Hamza Alić, BiH ……………….. Kugla ………… 20,37 ………………. 1143 boda
3. Ksenija Karandjuk, UKR ……… 400m ………… 52,01 ……………….. 1131 bod
4. Jevgenij Gustov, UKR ………… 400m ………… 46,57 ………………. 1077 bodova
5. Mihail Kniš, UKR ………………… 400m …………. 47,03 ……………….. 1049 bodova

Komentari posjetilaca

  1. Lova mi na Kipru says:

    Gdje su rezultati bacanja koplja za zene?




Slicne vijesti

  • No Related Post

Poslednje vijesti

LOB LIGA-ZAUSTAVLJENI FAVORITI thumbnail

LOB LIGA-ZAUSTAVLJENI FAVORITI

Prethodno kolo „Lob“ lige donijelo je dva rezultatska iznenađenja. Rapex i šampion Helena
POČINJE ŠESTA BARSKA TENISKA LIGA thumbnail

POČINJE ŠESTA BARSKA TENISKA LIGA

Mjesec novembar je, makar ranije, bio mjesec kiša, a već šestu godinu uzastopno
NAJAVA PETROVAC-MORNAR thumbnail

NAJAVA PETROVAC-MORNAR

Gledajući trenutni plasman na tabeli, Petrovčani su favoriti u duelu sa Mornarom. Timu
„ZLATNA PLAKETA – ZASLUŽNI FUDBALSKI RADNIK OPŠTINE BAR“ thumbnail

„ZLATNA PLAKETA – ZASLUŽNI FUDBALSKI RADNIK OPŠTINE BAR“

Na sjednici Upravnog odbora Fudbalskog saveza Opštine Bar,
SPORTSKI VIKEND za 21,22,23. 11.2014. thumbnail

SPORTSKI VIKEND za 21,22,23. 11.2014.

FUDBAL (M) – Telekom liga, 15. kolo Petrovac –
Hajdukovci ponovo bolji thumbnail

Hajdukovci ponovo bolji

JUŽNA FUDBALSKA REGIJA – SENIORI Sloga Stari Bar –

Livescore