Odigrano prvo kolo Omladinske i Kadetske lige Crne Gore

| 14:08:2018 | 07:10:04

Omladinci Mornara su na premijeri poraženi u gostima od Grblja 4:1. Jedini gol za Barane postigao je Bogoljub Perović u 46’ minutu utakmice.

Ubjedljive pobjede upisali su fudbaleri Zete i Budućnosti. Budućnost je nadigrala Dečić 9:0, dok je Zeta u Pljevljima savladala Rudar 8:0.

Kompletni rezultati: Grbalj-Mornar 4:1, Titograd-Lovćen 4:1, Petrovac-Jedinstvo 0:2, Rudar-Zeta 0:8, Sutjeska-Berane 4:0, Dečić-Budućnost 0:9, Arsenal-Iskra 1:2, Mladost-Kom 0:2.

U drugom kolu koje se igra u subotu 18. avgusta Mornar dočekuje ekipu Sutjeske.

Proteklog vikenda startovala je Kadetska fudbalska liga, a u prvom kolu ekipa Mornara je u Danilovgradu odigrala protiv Iskre 1:1. Gol za goste postigao je Čedomir Vujačić u 17’ minutu, da bi konačan rezultat na sedam minuta prije kraja postavio fudbaler Iskre Andrija Kulundžić.

Najubjedljivji trijumf u ovom kolu upisala je podgorička Budućnost koja je nadigrala Bokelj čak sa 10:0.

U ostalim mečevima postignuti su sljedeći rezultati: Titograd-Zeta 2:2, Jezero-Sutjeska 0:8, Grbalj-Petrovac 4:3, Berane-Mladost 2:0, Otrant-Igalo 1:5 i Rudar-Lovćen 0:1.

U narednom kolu koje se igra za vikend, kadeti Mornara dočekuju vršnjake iz Petrovca.