Starobarani nadigrali Cetinjane, Hajduk nastavio negativan niz

by Ilija Kovačević | 16:10:2018 | 07:23:49

Sloga Stari Bar – Cetinje: 2:0 (1:0)

Bar; Pomoćni teren SRC “Topolica”, gledalaca 30.
Glavni sudija; Srđan Klačar (Bar) , pomoćnici; Nemanja Ćetković (Ulcinj) i Andrija Junković (Bar)
Strijelci; Grbović u 28’ i El. Bajramović u 72’ minutu
Žuti kartoni; Popović u 24’, Međedović u 50’ minutu Sloga Stari Bar – Vuletić u 27’ minutu Cetinje.

Sloga Stari Bar; Popović, Novaković, Perazić, Diavnović, Sinani (Hoxha) , Grbović, Kajević (Međedović), Begzić, Ar. Bajramović, Kaplanović, El. Bajramović.

Cetinje; Bajković, Marković, Tatar, Maraš, Petričević, Đikanović, Martinović, Radulović, Vuletić, Šoć, Bigović.

U derbiju petog kola seniorske lige Južne regije, Starobarani su nadigrali goste sa Cetinja i upisali drugi trijumf u šampionatu. Uz jedan remi i dva poraza trenutno imaju sedam bodova.

Poslije ovog kola i dalje je u vođstvu Sloga iz Radovića, dok je Cetinje poslije poraza u Baru ostalo na drugom mjestu ali sa svega dva boda više od Starobarana.

Golovima Jasmina Grbovića  u 28’ i Elvira Bajramovića u 72’ minutu Starobarani su stigli do važna tri boda.

Ipak, prvi do gola su mogli gosti, koji nijesu iskoristili penal. Naime šut Vida Petričevića u 25’ minutu golman Miljan Popović je odbranio što je u nastavku meča dalo krila domaćim fudbalerima za ubjedljivih 2:0.

Fudbaleri Hajduka su u ovom kolu kao gosti poraženi u Radanovićima od Sloge iz Radovića 6:0.

U narednom šestom kolu seniorske lige, sastaju se; Hajduk – Sloga Stari Bar i Cetinje – Sloga Radovići.