Omladinci Mornara remizirali, kadeti poraženi

| 31:10:2018 | 22:38:18

Proteklog vikenda kompletirano je redovno kolo u šampionatima Omladinske i Kadetske fudbalske lige.

U 13. kolu Omladinske lige Berane i Mornar su remizirali 1:1. Mornar je u vođstvo doveo Pavle Janković u 24’ minutu, dok je konačan rezultat postavio Nemanja Šunjević u 64’ minutu utakmice. U narednom kolu omladinci Mornara su gosti Koma na Zlatici.
U ligi od 16 ekipa, omladinci Mornara su trenutno 10-ti sa 17 bodova (5 pobjeda, dva rmeija i šest poraza). U vođstvu je Budućnost sa 35 bodova, inače bez poraza u dosadašnjem dijelu sezone. Druga je Sutjeska sa bodom manje, dok je treći Kom sa 31 bodom.

U Kadetskoj fudbalskoj ligi na rasporedu je bilo 12. kolo. Ekipa Mornara je na svom terenu poražena od Sutjeske sa 2:0, a strijelci za Nikšićane su bili Nikola Janjić u 23’ i Miloš Milović u 51’ minutu. Kadeti Mornara su trenutno na devetom mjestu sa 17 bodova – imaju (pet pobjeda dva remija i pet poraza).

Budućnost, Iskra i Berane su na čelu tabele sa po 29 bodova, dok bod manje na četvrtom mjestu ima nikšićka Sutjeska.