Pioniri Mornara poraženi u polufinalu Kupa Crne Gore

by Ilija Kovačević | 17:05:2017 | 21:16:09

Mornar – Sutjeska 1:4 (1:1)

Bar ; SRC "Topolica", gledalaca : oko 150.
Sudija: Miloš Adamović (Podgorica), pomoćnici ; Darko Đurić (Podgorica), Dušan Pajović (Podgorica)

Strijelci: Karastanović u 35’ za Mornar – Janjić 28’, 58’ (jedanaesterac), i 61’., Vuković u 63’ minutu za Sutjesku.

Žuti kartoni: Hajdarević i Karastanović (Mornar) – Radojević, Radović, Lješković (Sutjeska)

Mornar : Begzić, Medojević, Marstjepović, Vukić, Vujačić, Hajdarović (Liharević), Habibović (Bušković), Đurašković (Softić), Mekić (Stojanović), Jovanović , Karastanović (Zečević).

Sutjeska : Radović, Radojević, Janjić, Janičić, Vuković (Kecojević), Pajović, Bojović (Vujačić), Lješković (Kovačević), Petrušić (Zajović), Milović, Dubljević

Pioniri barskog Mornara poraženi su danas na svom stadionu od vršnjaka iz nikšićke Sutjeske 4:1, u prvoj utakmici polufinala fudbalskog Kupa Crne Gore.

Gosti iz Nikšića su do pobjede stigli poslije mnogo bolje igre u drugom poluvremenu.

Nikšićani su poveli u periodu bolje igre Barana golom Nikole Janjića u 28 minutu.

Barani su izjednačila preko Danisa Karastanovića u finišu prvog poluvremena.

U nastavku gosti su pokazali da su u ovom trenutku nešto spremnija ekipa. Poveli su golom Janjića iz jedanaesterca, a isti igrač povećao je rezultatat na 1:3.

Konačan rezultat postavio je Dušan Vuković u 63 minutu. Domaći su imali par izglednih prilika za koji gol, ali je napadačka linija bila neprecizna.