by Ilija Kovačević | 07:10:2018 | 12:04:54

Bar; SD “Topolica”, gledalaca oko 200.
Sudije; Ivan Drobnjak i Nemanja Rovčanin (Podgorica)
Sedmerci; Prvi As (3:3) / Mojkovac (8:4)
Isključenja; Prvi As (12 minuta) / Mojkovac 2005 (6 minuta)

Prvi As; David Drča (12 odbrana), Reihan Begzić (pet odbrana), Miloš Laketić, Stefan Bajić, Edis Šutković 1, Meris Bošnjak, Mladen Popović 1, Emil Bošnjak, Aldin Slaković, Irfan Hajdarović 1, Emir Mujić 9, Miodrag Pecović 1, Arijan Agović 6, Alan Agović 6, Petar Tomanović 2, Miloš Mijušković.

Mojkovac; Suljević (16 odbrana), Medojević, Braunović 1, Ćorić 3, Božović 1, Jovanović, Delić 6, Vujičić 1, Simićević 2, Ilić 2, Zejak, Dulović 2, Ilić 3.

Na premijeri ovogodišnje Druge lige za rukometaše, Prvi As je pred svojim navijačima nadigrao dojučerašnjeg prvoligaša sastav Mojkovca 28:21, poluvrijeme 13:8.

Puleni Steva Nikočevića su su svim elementima nadigrali rivala i tokom svih 60’ minuta bili bolji rival.

Gosti su dva puta vodili na početku meča 1:0 i 2:1, dok je sve ostalo proteklo u znaku talentovanih Barana.

Domaći su iz minuta u minut povećavali razliku da bi u 49’ minutu golom Arijana Agović došli do maksimalnih sinoć 25:14.

Pored sjajnog golmanskog para Drča – Begzić (zajedno 17 odbrana) domaće su do prvog trijumfa vodili Emir Mujić sa 9, te Alan i Arijan Agović sa po 6 pogodaka.

Kod gostiju, bolji od ostalih bili su Vladan Delić sa 6 I Ilija Ilić sa tri pogotka.

U drugom kolu koje se igra narednog vikenda Prvi As je gost MORK Berane.