by Ilija Kovačević | 20:10:2018 | 23:12:17

Bar; SD „Topolica“, gledalaca oo 100.
Sudije; Andjelina Kažanegra i Jelena Vujačić - Podgorica
Sedmerci; Prvi As (5:4) – (Lovćen II (4:4)
Isključenja; Prvi As (10 minuta) – Lovćen II (14 minuta)

Prvi As; Reihan Begzić (16 odbrana), David Drča, Miloš Laketić, Danilo Dragojević, Edis Šutković. Meris Bošnjak 12 (5:4), Mladen Popović, Aldin Slaković 2, Irfan Hajdarović, Emir Mujić 4, Arijan Agović 1, Alan Agović 4, Petar Tomanović 1, Miloš Mijušković 5, Nemanja Đukić, Denis Šabanović 4.

Lovćen II; Vujović (9 odbrana, udreša (5 odbrana) Banović , Andrić 2, Šofranac 2, Laličić, Mrvaljević 1, Miljenović, Ž. Kaluđerović 2, Martinović 3, Marković 1, J. Kaluđerović, Pejović 6, Pravilović, Vujović 2, Vukićević 10 (4:4).

U derbiju trećeg kola Druge lige, rukometaši Prvog asa su kao domaćini pobijedili cetinjski Lovćen II; 33 – 29.

Domaći su preko Emira Mujića u 16' minutu poveli 12:8, ali su gosti do poluvremena sustigli Barane.

U nastavku se igralo gol za gol do 46' minuta kada su domaći zaigrali efikasnije i nanovo odlijepili na plus pet (26:21), do maksimalnih (30:24) u 54' minutu susreta.

U finišu meča, gosti su serijom (5:3) uspjeli da smanje za konačnih 33:29.

Meris Bošnjak iz Prvog asa sa 12 golova bio je prvi strijelac utakmice, dok je Miloš Mijušković postigao 5, a Alan Agović i Emir Mujić po 4 gola.

Kod gostiju Luka Vukićević je postigao 10 a Vukan Pejović 6 golova.

U dosadašnjem dijelu sezone Barani su savladali na premijeri Mojkovac 2005: 28:21, dok su u Beranama poraženi od istoimenog domaćeg tima 31:24.

U narednom 4. kolu, rukometaši Prvog asa su gosti Rudara u Pljevljima.