by Ilija Kovačević | 03:11:2018 | 16:14:07

Rudar – Prvi As: 37 : 24 (19:12)

Sudije: Filip Martinović i Predrag Martinović – Podgorica

Sedmerci; Rudar (3:2) – Prvi As (1:1)
Isključenja; Rudar 8’ minuta – Prvi As 4’ minuta

ORK Rudar; Milović 13 odbrana, Pejović 3 odbrane, Junuz 4, Đulović 5, Dragašević 6, Bojović, Čepić 3, Ćorsović 4, B. Matović 1, Matović 2, Gazdić 2, N. Vojinović, V. Vojinović 1, Knežević 8, Vukas 1.

Prvi As; David Drča 5 odbrana, Rejhan Begzić 5 odbrana, Miodrag Pecović 1, Matija Kovačević 1, Veljko Tomanović, Mladen Popović 8, Stefan Bajić 3, Aldin Slaković 2, Emir Mujić 2, Arijan Agović, Alan Agović 1, Petar Tomanović 2, Miloš Mijušković 4.

Golovima Miloša Mijuškovića i Alana Agovića, Barani su poveli 0:2 na početku susreta i to je bilo sve što su gosti uradili duelu 4. kola Druge lige.

Domaći su već sredinom poluvremena poveli 15:5, čime je pobjednik bio riješen. Na desetak minuta prije kraja sastav Rudara je preko Junuza u 50’ minutu poveo sa 13 golova i tu razliku sačuvali do kraja meča.

Najjefikasniji u domaćem sastavu bili su; Aleksa Knežević sa 8, te Arsenije Dragaševićsa 6 i Emir Đulović sa pet goova. U gostujućem sastavu sjajnu partiju je pružio Mladen Popović – strijelac osam golova, te Miloš Mijušković sa 4 i Stefan Bajić sa tri pogotka.

U narednom petom kolu 10.ili 11. novembra Barani će ugostiti ekipu Danilovgrada.