Rukomet

Mornar 7 porazom u Budvi završio prvi dio sezone

by Ilija Kovačević | 08:12:2018 | 18:00:08

Budvanska rvijera – Mornar 7: 30 – 15 (12-8)

Rukometaši Mornara 7 porazom su završili jesenji dio sezone. Barani su večeras u Budvi u okviru 10. kola Prve lige očekivano poraženi od Budvanske rivijere 30:15, poluvrijeme 12:8.

Barani su u prvom poluvremenu pružili nešto jači otpor da bi u nastavku prednost domaćih rasla iz minuta u minut do konačnih 15 golova prednosti na kraju.

U domaćem sastavu su se skoro igrači upisali u strijelce, a najjefikasniji je bio Dražen Mandić sa 8 golova.

Kod gostiju, Balša Čejović i Luka Mrdak su bili bolji od ostalih sa po četiri gola.

Šampionat u Prvoj ligi za rukometaše će biti nastavljen početkom marta naredne godine, a u tom 11. kolu Mornar 7 dočekuje cetinjski Lovćen a jesenji dio sezone puleni Mikija Despotovića su završili sa jednim trijumfom i osam poraza.