Rukomet

Prvi As na rukometnom turniru “Trofej Beograda 2017”

| 26:12:2017 | 19:20:49


Članovi RK Prvi As otputovali su za Beograd gdje će od 27. do 29. decembra učestvovati na međunardonom rukometnom turniru “Trofej Beograda 2017” koji se po 14. put organizuje.

Kod dječaka nastupaju godišta 2001. 2003. 2005. i mlađi, dok kod djevojčice nastupaju 2001. 2003. 2005. i mlađe godište.

Barani će učestvovati u konkurenciji dječaka 2001 i 2005 godište, dok će djevojčice igrati u konkurenciji 2003. i 2005. godište.

Organizator će tri najuspješnije ekipe kao i pojedince (igrač, golman, asistent i trener) nagraditi sportskim priznanjima i nagradama.
 
MEĐUNARODNI ''TROFEJ BEOGRADA N R T – 2017''
27. – 29.12.2017. – BEOGRAD

DJEČACI  – 2001.
S A T N I C A  S R I J E D A – 27.12.17.
S C * SLODES *
DČ '01 – 9 utk x 50 min
09.00 D 1 – D 2 CRVENA ZVEZDA – RIBNICA :
09.50 A 1 – A 4 STUDENTSKI GRAD – VALENCE 2 :
10.40 C 2 – C 3 VALENCE 1 – JADRAN HRPELJE :
11.30 B 1 – B 4 PARTIZAN – PRVI AS :
12.20 A 2 – A 3 SLOVENJ GRADEC – SMEDEREVO :
13.10 C 1 – C 4 VOJVODINA – SINĐELIĆ :
14.00 D 4 – D 3 BERANE 2003 – BEOGRAD :
14.50 A 4 – A 3 VALENCE 2 – SMEDEREVO :
15.40 C 1 – C 2 VOJVODINA – VALENCE 1 :

S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DČ '01 – 3 utk x 50 min
19.00 B 2 – B 3 URBAN SCAPE– METALURG :
19.50 D 3 – D 1 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA :
20.40 B 1 – B 2 PARTIZAN – URBAN SCAPE :
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
* HALA SPORTOVA *

DJEČACI  '01 – 14 utk x 50 min
09.00 A 1 – A 2 STUDENT. GRAD – SLOVENJ GRADEC :
09.50 B 4 – B 3 PRVI AS – METALURG :
10.40 C 4 – C 3 SINĐELIĆ – JADRAN HRPELJE :
11.30 D 2 – D 3 RIBNICA – BEOGRAD :
12.20 A 3 – A 1 SMEDEREVO – STUDENTSKI GRAD :
13.10 B 2 – B 4 URBAN SCAPE – PRVI AS :
14.00 B 3 – B 1 METALURG – PARTIZAN :
14.50 D 1 – D 4 CRVENA ZVEZDA – BERANE 2003 :
15.40 C 2 – C 4 VALENCE 1 – SINĐELIĆ :
16.30 C 3 – C 1 JADRAN HRPELJE – VOJVODINA :
17.20 A 2 – A 4 SLOVENJ GRADEC – VALANCE 2
18.10 D 2 – D 4 RIBNICA – BERANE 2003 :
19.15 1 B – 1 C / U2 - :
20.10 1 A – 1 D / U1 - :
 
P E T A K – 29.12.17.

S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DČ '01 – 2 utk x 50 min
12.50 Por U1 – U2 - 3 / 4 :
16.20 Pob U1 – U2 - 1 / 2 :

S D * CRVENA ZVEZDA *
DČ '01 – 6 utk x 50 min
09.00 2 A – 2 D / U3 - B5 / 8:
09.50 2 B – 2 C / U4 - :
10.40 3 A – 3 D / U5 - 9 /12 :
11.30 3 B – 3 C / U6 - :
12.20 4 A – 4 D / U7 - 13/16 :
13.10 4 B – 4 C / U8 - :
 
DJEČACI – 2005.
S A T N I C A  S R I J E D A – 27.12.17.

S C * VRAČAR *
DČ '05 – 12 utk x 30 min
09.00 B 1 – B 2 BEOGRAD – JADRAN HRPELJE :
09.30 D 3 – D 1 STUDENTSKI GRAD – URBAN SCAPE 1 :
10.00 A 1 – A 2 NOVI BEOGRAD – RIBNICA :
10.30 C 3 – C 1 AS 7 – PARTIZAN :
12.00 B 4 – B 3 URBAN SCAPE 2 – SINĐELIĆ :
12.30 D 2 – D 4 RADNIČKI – SMEDEREVO :
13.00 A 4 – A 3 PRVI AS – PALANKA :
13.30 C 2 – C 4 ALPLES – ARILJE :
15.00 B 1 – B 4 BEOGRAD – URBAN SCAPE 2 :
15.30 D 1 – D 4 URBAN SCAPE 1 – SMEDEREVO :
16.00 C 1 – C 4 PARTIZAN – ARILJE :
16.30 A 1 – A 4 NOVI BEOGRAD – PRVI AS :
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S C * VRAČAR *
DČ '05 – 14 utk x 30 min
09.00 C 2 – C 3 ALPLES – AS 7 :
09,30 A 2 – A 4 RIBNICA – PRVI AS :
10.00 B 2 – B 3 JADRAN HRPELJE – SINĐELIĆ :
10.30 D 2 – D 3 RADNIČKI – STUDENTSKI GRAD :
12.00 A 3 – A 1 PALANKA – NOVI BEOGRAD :
12.30 B 2 – B 4 JADRAN HRPELJE – URBAN SCAPE 2 :
13.00 C 4 – C 3 ARILJE – AS 7 :
13.30 D 4 – D 3 SMEDEREVO – STUDENTSKI GRAD :
15.00 A 2 – A 3 RIBNICA – PALANKA :
15.30 D 1 – D 2 URBAN SCAPE 1 – RADNIČKI :
16.00 B 3 – B 1 SINĐELIĆ – BEOGRAD :
16.30 C 1 – C 2 PARTIZAN – ALPLES :
17.45 1 A – 1 D / U1 - :
18.15 1 B – 1 C / U2 - :
 
P E T A K – 29.12.17.
S C * VRAČAR *
DČ '05 – 6d utk x 30 min
09.00 2 A – 2 D / U3 - 5 / 8 :
09.30 2 B – 2 C / U4 - :
10.00 3 A – 3 D / U5 - 9 / 12 :
10.30 3 B – 3 C / U6 - :
11.00 4 A – 4 D / U7 - 13 / 16 :
11.30 4 B – 4 C / U8 - :

S C * SLODES *
DČ '05 – 1 utk x 30 min
09.30 Por U 1 – U 2 - 3 / 4 :

S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DČ '05 – 1 utk x 30 min
09.30 Pob U 1 – U 2 - 1 / 2 :
 
DJEVOJČICE  – 2003.
SATNICA  S R I J E D A – 27.12.17.

S D * RADNIČKI *
DV '03 – 16 utk x 40 min
09.00 B 2 – B 4 KRKA – VOŽDOVAC 1955 :
09.40 C 1 – C 2 BEOGRAD – ORK BEOGRAD :
10.20 A 1 – A 2 JUNIOR – PRVI AS :
11.00 D 2 – D 3 AVALA – BERANE 2013 :
11.40 B 3 – B 1 KOSMAJ – ŽRK RADNIČKI BG :
12.20 C 4 – C 3 CEPELIN – HALAS JOŽEF :
13.00 A 4 – A 3 MEDICINAR – BJELOVAR :
13.40 D 1 – D 4 METALURG – KOPAR :
14.30 B 2 – B 3 KRKA – KOSMAJ :
15.10 C 2 – C 3 ORK BEOGRAD – HALAS JOŽEF :
15.50 A 1 – A 4 JUNIOR – MEDICINAR :
16.30 D 3 – D 1 BERANE 2013 – METALURG :
17.10 C 1 – C 4 BEOGRAD – CEPELIN :
17.50 B 1 – B 4 ŽRK RADNIČKI BG – VOŽDOVAC 1955 :
18.30 A 2 – A 3 PRVI AS – BJELOVAR :
19.10 D 2 – D 4 AVALA – KOPAR :
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S D * RADNIČKI *
DV '03 – 10 utk x 40 min
09.00 A 3 – A 1 BJELOVAR – JUNIOR :
09.40 D 1 – D 2 METALURG – AVALA :
10.20 A 2 – A 4 PRVI AS – MEDICINAR :
11.00 D 4 – D 3 KOPAR – BERANE 2013 :
11.40 B 1 – B 2 ŽRK RADNIČKI BG – KRKA :
12.20 C 2 – C 4 ORK BERANE – CEPELIN :
13.00 B 4 – B 3 VOŽDVAC 1955 – KOSMAJ :
13.40 C 3 – C 1 HALAS JOŽEF – BEOGRAD :
15.00 1 A – 1 D / U1 - :
15.40 1 B – 1 C / U2 - :
 
P E T A K – 29.12.17.
S D * RADNIČKI *
DV '03 – 6 utk x 40 min
09.00 2 A – 2 D / U3 - 5 / 8 :
09.40 2 B – 2 C / U4 - :
10.20 3 A – 3 D / U5 - 9 /12 :
11.00 3 B – 3 C / U6 - :
11.40 4 A – 4 D / U7 - 13/16 :
12.20 4 B – 4 C / U8 - :

S C * SLODES *
DV '03 – 1 utk x 40 min
10.40 Por U1 – U2 - 3 / 4 :

S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DV '03 – 1 utk x 40 min
10.40 Pob U1 – U2 - 1 / 2 :
 
DJEVOJČICE – 2005.
S A T N I C A   S R I  J E D A – 27.12.17.
S C * VRAČAR *
DV '05 – 5 utk x 30 min
11.00 03 – 04 MEDICINAR – ŠRAM SG :
11.30 02 – 05 STUDENTSKI GRAD – PRVI AS :
14.00 05 – 03 PRVI AS – MEDICINAR :
14.30 01 – 02 BEOGRAD – STUDENTSKI GRAD :
17.00 04 – 02 ŠRAM SG – STUDENTSKI GRAD :
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S C * VRAČAR *
DV '05 – 6 utk x 30 min
11.00 01 – 04 BEOGRAD – ŠRAM SG :
11.30 02 – 03 STUDENTSKI GRAD – MEDICINAR :
14.00 04 – 05 ŠRAM SG – PRVI AS :
14.30 03 – 01 MEDICINAR – BEOGRAD :
17.00 05 – 01 PRVI AS – BEOGRAD :
 
P E T A K – 29.12.17.
S C * SLODES *
DV '05 – 1 utk x 30 min
09.00 3. – 4. - 3 / 4 :
S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DV '05 – 1 utk x 30 min
09.00 1. – 2. - 1 / 2 :