Rukomet

Dječaci 2005. godište Prvog asa treći na turniru u Beogradu

by Ilija Kovačević / foto privatna arhiva | 29:12:2017 | 19:48:59


MEĐUNARODNI ''TROFEJ BEOGRADA N R T – 2017''
27. – 29.12.2017. – BEOGRAD

Prethodna tri dana, članovi RK Prvi As su učestvovali na međunarodnom rukometnom turniru “Trofej Beograda 2017” koji je po 14. put organizovan.

Barani su učestvovali u konkurenciji dječaka 2001 i 2005 godište, dok su djevojčice nastupale u konkurenciji 2003. i 2005. godište.

Dječaci 2005. godište su osvojili sjajno treće mjesto pošto su u “utješnom finalu” bili bolji od ekipe AS 7: 18:9, poluvrijeme 10:1.


Barani su u polufinalu nezasluženo poraženi od domaćina Studentskog grada 15:13. Dječaci Marka Dobrkovića su pokazali najbolji i najljepši rukomet iako mnogi od njih treniraju tek par mjeseci, ali je par sudijskih grešaka odlučilo da se ne nađu u velikom finalu.

Dječaci Prvog asa 2001. godište su takmičenje završili na 15. mjestu nakon što su poraženi od HC Valence I: 28:22.

Djevojke Prvog asa su nastupale takođe u dvije konkurencije.

Godište 2003. je završilo na sedmom mjestu nakon štu su u meču za plasman poražene od slovenačkog Kopra 17:10.

Ekipa Prvog asa 2005. godište završile su kao pete pošto su u sva četiri meča na turniru poražene.


U nastavku donosimo kompletne rezultate i plasman barske ekipe;
 
KONAČAN PLASMAN
1. URK Studentski Grad         9. RDŠ Jadran Hrpelje
2. RK Beograd                         10. RD Urban Scape1
3.RK Prvi AS                           11. RK Riko Ribnica
4. RK As 7                               12. RK Partizan
5. RD Urban Scape 2              13. RK Palanka
6. RK Smederevo                    14. RK Sinđelić
7. RK Novi Beograd                15. RK Radnički Obrenovac
8. RK Alples                            16. RK Arilje
 
S R I J E D A – 27.12.17.
S C * VRAČAR *
DČ '05 – 12 utk x 30 min

PRVI AS – PALANKA 12:9
NOVI BEOGRAD – PRVI AS 11:11
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S C * VRAČAR *
 
DČ '05 – 14 utk x 30 min

RIBNICA – PRVI AS 11:24
 
Polufinale

PRVI AS - STUDENTSKI GRAD 13:15
BEOGRAD - AS 7 8:6p
 
P E T A K – 29.12.17.
S C * VRAČAR *
DČ '05 – 6d utk x 30 min
 
Za treće mjesto
PRVI AS – AS 7  18:9

S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DČ '05 – 1 utk x 30 min

Finale
STUDENTSKI GRAD – BEOGRAD 12:7
 
DJEČACI godište 2001 - KONAČAN PLASMAN
1.URK Studentski Grad          9. HC Valence 2
2.RD Urban Scape                   10. RK Sinđelić
3.RK Vojvodina                         11. RK Metalurg
4. RD Riko Ribnica                   12. RK Beograd
5. RK Sloven Gradec 2011       13. HC Valence 1
6. RK Partizan                          14. RK Smederevo
7. RDŠ Jadran Hrpelje             15. RK Prvi As
8. MRK Crvena Zvezda            16. RK Berane 2003
 
S R I J E D A – 27.12.17.
S C * SLODES *
DČ '01 – 9 utk x 50 min
PARTIZAN – PRVI AS 26:21
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
* HALA SPORTOVA *
DČ '01 – 14 utk x 50 min

PRVI AS – METALURG 19:22
 
P E T A K – 29.12.17.
S C * VOŽDOVAC * – BANJICA
DČ '01 – 1 utk x 50 min + 1 utk x 60 min

Za 15 i 16 mjesto
PRVI AS – VALANCE 1 22:28

 
DJEVOJKE 2003. godište – KONAČAN PLASMAN
1. RK Beograd              9. RK Junior
2. RK Berane 2003        10. ORK Beograd
3. RK Kosmaj                11. RK Avala
4. RK Bjelovar               12. RK Radnički Beograd
5. ŢURD Kopar             13. RK Voţdovac 1955
6. ŢRK Krka                  14. RK Metalurg
7. RK Prvi As                15. RK Medicinar
8. RK Halas Joţef          16. RK Cepelin
 
S R I J E D A – 27.12.17.
S D * RADNIČKI *
DV '03 – 16 utk x 40 min

JUNIOR – PRVI AS 13:19
PRVI AS – BJELOVAR 17:19
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S D * RADNIČKI *
DV '03 – 10 utk x 40 min

PRVI AS – MEDICINAR 20:9
 
P E T A K – 29.12.17.
S D * RADNIČKI *
DV '03 – 6 utk x 40 min

Od 5 do 8 mjesta
PRVI AS – KOPAR 10:17
 
DJEVOJKE 2005. godište – KONAČAN PLASMAN
1.RK Beograd
2.DR Šram SG
3.URK Studentski Grad
4. RK Medicnar
5. RK Prvi As
 
S R I J E D A – 27.12.17.
S C * VRAČAR *
DV '05 – 5 utk x 30 min

STUDENTSKI GRAD – PRVI AS 12:6
PRVI AS – MEDICINAR 10:14
 
Č E T V R T A K – 28.12.17.
S C * VRAČAR *
DV '05 – 6 utk x 30 min

ŠRAM SG – PRVI AS 12:10
PRVI AS – BEOGRAD 5:9