by Ilija Kovačević | 02:12:2017 | 22:09:04

Herceg Novi – Galeb Poliklinika Hipokrat: 0-3 (20:25, 11:25, 19:25)

Herceg Novi; SC “Igalo”, gledalaca oko 150.
Sudije: Beljkaš P. (Podgorica) i Lazović I. (Bar) .

Herceg Novi: Kapor, Ćirović, Stojanović, Bratić,N.Mališić, Mitrović, A.Zloković, Bečanović, A. Mališić, Arsović, Kapor, Novitović, M. Zloković.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Vujošević, Tuševljak, Tvrdišić, Ćaćić, Mašanović, Roganović, Stanišić, Kostić, Čavić, Bilatović, Barjaktarević, Vučićević, Marotić, Drešić.

Odbojkašice Galeba pobijedile su u Herceg Novom isotimeni domaći tim sa maksimalnih 3:0, u utakmici 8. kola Prve lige.

Galebice su odigrale kvalitetan meč i bez većih problema slavile u tri seta 25:20, 25:11, 25:19. Pulenke Nikole Masoničića su pisale peti trijumf uz dva poraza.

Morača – Luka Bar: 3-1 (21:25, 25:17, 25:12, 25:23)

Podgorica; Sala OŠ „Radojica Perović”, gledalaca oko 100.
Sudije:  Vučinić D. (Podgorica)  i Simonovska S. (Bar).

Morača: Petričević, Dragović, Jašović, Matanović, Đonović, Gigović, Rakočević, Miljanić, Globarević, Vukićević, Krivokapić.

Luka Bar: Petrović, Dević, Duraković, Cenović, Ratknić, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Vukoslavčević, Vuković, Čarapić, Knežević, Barjaktarović.

Aktuelni šampion, sastav Luke Bar poražen je u Podgorici od Morače 3:1. “Sirene” su odlično otvorile meč, dobile prvi set 25:21, da bi u nastavku igrao samo jedan, domaći tim.

Luka Bar je upisala drugi poraz, uz šest trijumfa.

U narednom kolu koje se igra 9. Decembra, Galeb dočekuje Budvansku rivijeru Budva, dok je Luka Bar slobodna.