Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda za 13.,14. i 15. 10. 2018. godine

by Ilija Kovačević | 11:10:2018 | 13:58:59


Košarka – ABA liga, 3. kolo
Mornar – Partizan NIS, Nedjelja, 14.10.2018. SD “Topolica” u 17:00 h      

Crvena zvezda mts – Krka, Subota, 13.10.2018 u 17:00 h       
FMP – Cibona, Subota, 13.10.2018 u 19:00 h      
Cedevita – Mega Bemax, Subota, 13.10.2018 u 21:00 h          
Igokea – Budućnost VOLI, Nedjelja, 14.10.2018 u 19:00 h      
Petrol Olimpija – Zadar, Nedjelja, 14.10.2018 u 21:00 h
 
Odbojka (ž) – Prva liga, 1. kolo
Morača – Luka Bar, Subota 13. 10 u 19,00 h OŠ „Radojica Perović” 
Sudije su; M. Delić i D.Vučinić  - Podgorica

Jedinstvo – Galeb Poliklinika Hipokrat, Subota 13. 10 u 17,00 h SC „Nikoljac” 
Sudije su; B. Janjević - Podgorica i N. Plamenac - Bar

Gimnazijalac – Mediteran, Subota 13. 10 u 18,00 h JU “Gimnazija Kotor”
Nikšić – Rudar, Subota 13. 10 u 15,30 h SC „Nikšić”
 
Rukomet (m) – Prva liga, 3. kolo
Mornar 7 – Budvanska rviijera Budva; Ponedeljak 15.10.2018.  SD “Topolica“ u
17, 00 h

Sudije su; Miloš Ražnatović i Ivan Pavićević – Cetinje

Jedinstvo – Komovi; Ponedeljak 15.10.2018. SC „Nikoljac“ u 18, 00h
Partizan 1949 – Ivangrad; Nedelja 14.10.2018. SC “Župa“  u 17, 00h

Slobodan je RK “Lovćen”
 
Rukomet (m) – Druga liga, 2. kolo
MORK Berane – Prvi As; Nedelja 14.10.2018. SC “Berane“  u 16, 00h
Sudije;  Ivan Drobnjak i Nemanja Rovčanin – Podgorica

Lovćen II – Rudar; Subota 13.10.2018. SC „Cetinje“ u 14, 00h
Danilovgrad – Mojkovac 2005; Ponedeljak 15.10.2018. SC “Danilovgrad“ u 20, 00h
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 2. kolo
Prvi As – Ulcinj; Ponedeljak 15.10.2018. SD „Topolica“ u 12, 30h
Sudije; Vladimir Radulović - Nikšić i Ljubo Koraćević – Cetinje

Feniks – Tivat; Subota 13.10.2018. Dvorana: “Univerzitetska” u 13, 00h
Podgorica 2013 – Budućnost III; Subota 13.10.2018. Dvorana “Univerzitetska” u 15, 30h

Slobodan je ŽRK “Berane 2003”
 
Fudbal – Južna regija, 5. kolo
Sloga Stari Bar – Cetinje, pomoćni teren SRC “Topolica” – nedjelja u 14,30 h
Sloga Radovići – Hajduk, pomoćni teren u Radanovićima - nedjelja u 11,00 h