Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda od 2. do 4. 11. 2018. godine

by Ilija Kovačević | 01:11:2018 | 13:42:11


Odbojka (ž) – Prva liga, 4. kolo
Galeb Poliklinika Hipokrat – Luka Bar, Subota 3.11.18. u 18,00 h SD”Topolica” - Bar
Sudije su; M. Bulatović (Bar) i B. Janjević (Podgorica)
Mediteran – Rudar, Subota  3. 11. u 18,00 h SC „Rea” - Budva
Gimnazijalac – Morača, Subota 3. 11. u 18,00 h JU “Gimnazija” - Kotor
Jedinstvo – Nikšić, Nedjelja 4. 11. u 13,30 h SC „Nikoljac” - Bijelo Polje
 
Košarka – ABA liga, 6. kolo
Cibona – Mornar, Nedjelja, 04.11.2018 u 17,00 h - Zagreb   
Igokea – FMP, Petak, 02.11.2018 u 20,00 h          
Mega Bemax – Partizan NIS, Subota, 03.11.2018 u 17,00 h    
Krka – Zadar, Subota, 03.11.2018 u 19,00 h        
Crvena zvezda mts – Cedevita, Subota, 03.11.2018 u 21,00 h           
Budućnost VOLI – Petrol Olimpija, Ponedjeljak, 05.11.2018 u 21,00 h
 
Fudbal – Telekom prva liga, 14. kolo
Rudar – Mornar, subota 3.11.2018. od 13,30 h - Pljevlja
Budućnost – Zeta;
OFK Titograd – Grbalj;
Iskra – Sutjeska;
Petrovac – Lovćen;

Fudbal – Južna regija, 8. kolo       
Hajduk – Sloga Radovići, Nedjelja 4.11.18. u 14,00 h SRC “Topolica” - Bar
Cetinje – Sloga Stari Bar, Nedjelja 4.11.18. u 14,00 sati “Obilića poljana” - Cetinje
 
Rukomet (m) – Prva liga, 5. kolo
,,Partizan 1949” – ,,Lovćen”; Subota 3.11.2018. SC,,Župa” u 18,00h
,,Komovi” – ,,Ivangrad”; Subota  3.11.2018. SC“Berane“ u 18,00h
,,Jedinstvo” – ,,Budvanska Rivijera Budva”; Nedelja 4.11.2018. SC “Nikoljac“ u 19,00h
,,Mornar 7”  je slobodan       
 
Rukomet (m) – Druga liga, 4. kolo
,,Rudar” – ,,Prvi As”; Petak 02.11.2018. SC „Ada“ u 17,30h
Sudije su; Filip Martinović i Predrag Martinović – Podgorica
,,Danilovgrad” – ,,Berane”; Nedelja 04.11.2018. SC“Danilovgrad“ u 16,00h
,,Lovćen”II – ,,Mojkovac 2005”; Nedelja 04.11.2018. SC „Lovćen“ u 14,00h
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 5. kolo
,,Berane 2003” – ,,Prvi As”; Subota 03.11.2018. SC „Berane“ u 13,30h
Sudije su Nemanja Rovčanin i Ivan Drobnjak - Podgorica
,,Tivat” – ,,Ulcinj”; Subota 03.11.2018. SC „Župa“ u 13,00h
,,Feniks “ – ,,Podgorica 2013”; Subota 03.11.2018. SC „Univerzitetska dvorana “u 15,00h
,,Budućnost” III  je slobodna
 
Rukomet (m) – Pionirska liga dječaci Subota 03.11.2018 SC “Venom” - Podgorica
Lovćen – Mornar;  u 15,05 h
Sutjeska – Mornar;  u 15,55 h
 
Rukomet (ž) – Pionirska liga djevojčice Nedelja 04.11.2018 SC “Venom”
Prvi As – Jedinstvo; u 10,00 h
Podgorica 2013 – Prvi As; u 12,40 h