Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda od 9. do 11. 11. 2018. godine

by Ilija Kovačević | 08:11:2018 | 13:35:59


Odbojka (ž) – Prva liga, 5. kolo
Luka Bar – Mediteran; Petak 9. 11.18.  u 17,30 h SD „Topolica” – Bar
Sudije su; P. Beljkaš i I. Lazović  (oboje iz Bara)

Morača – Galeb Poliklinika Hipokrat; Subota 10. 11.18.  u 19,00 h OŠ „Radojica Perović” – Podgorica
Sudije su; S. Simonovska (Bar) i M. Delić (Podgorica)

Rudar – Jedinstvo; Subota 10. 11. u 19,00 h SC „Ada” – Pljevlja
Nikšić – Gimnazijalac; Nedjelja 11. 11. u 19,00 h SC „Nikšić” – Nikšić
 
Fudbal – Telekom prva liga, 15. kolo
Mornar – Iskra, Subota 10.11.18. u 13,00 sati – Gradski stadion u Pljevljima

Petrovac – Budućnost
Lovćen – Rudar
Sutjeska – OFK Titograd
Grbalj – Zeta
 
Rukomet (m) – Prva liga, 6. kolo
Mornar 7 – Partizan 1949; Subota 10.11.2018. SD “Topolica“ – Bar u 17, 00h
Sudije su; Igor Čavor – Podgorica i Mladen Beharević – Cetinje
 
Budvanska rivijera Budva – Komovi; Subota 10.11.2018. “MSC” – Budva u 16, 00h
Lovćen – Jedinstvo; Subota 10.11.2018. SC “Lovćen“ – Cetinje u 18.00h
Slobodan je RK Ivangrad
 
Rukomet (m) – Druga liga, 5. kolo
Prvi As – Danilovgrad; Subota 10.11.2018. SC „Topolica“ – Bar u 12, 30h
Sudije; Bogdan Kaludjerović i Ivan Vujačić – Cetinje

Mojkovac 2005 – Rudar; Subota 10.11.2018. SC „Vuksan Đukić“ Mojkovac u 18, 00h
Berane – Lovćen II; Petak 09.11.2018. SC “Berane“ – Berane u 18, 00h
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 6. kolo
Prvi As – Feniks; Petak 09.11.2018. SD „Topolica “ – Bar u 12, 30h
Sudije su; Ivan Drobnjak i Nemanja Rovčanin – Podgorica


Ulcinj – Berane 2003; Ponedeljak 12.11.2018. SC „Maršal Tito“ – Ulcinj u 18, 00h
Budućnost III – Tivat; Subota 10.11.2018. SC „Univezitetska“ – Podgorica u 14, 00h
Slobodan je ŽRK “Podgorica 2013”

Košarka – ABA liga, 7. kolo
Mornar – Budućnost VOLI, Nedjelja, 11.11.2018 u 19:00 h SD “Topolica” - Bar   

Zadar – Mega Bemax, Petak, 09.11.2018 u 20:00 h         
Petrol Olimpija – Crvena zvezda mts, Subota, 10.11.2018 u 17:00 h           
Partizan NIS – Cibona, Subota, 10.11.2018 u 19:00 h     
Cedevita – Igokea, Subota, 10.11.2018 u 21:00 h           
FMP – Krka, Ponedjeljak, 12.11.2018 u 18:00 h
 
Fudbal – Južna regija (seniori) – 9. kolo
Sloga Stari Bar – Hajduk; Nedjelja 11.11.18. u 14,00 sati SRC “Topolica” – Bar
 
Odbojka (ž) – Druga liga, B grupa – II vikend  SC “Igalo” - Herceg Novi
Volley star – Albatros; Nedjelja 11. 11. 18. u 16,00 h SC „Igalo”
Albatros – Luka Bar 2; 11. 11. 18. u 17,00 h SC „Igalo”
Luka Bar 2 – Volley star; 11. 11. 18. u 18,00 h SC „Igalo”

 
Rukomet (m) - Pionirska liga, Subota 10.11.2018 SC “Venom” – Podgorica
Mornar 7 – A. Djukanović;  u 14, 20h
Mornar 7 – Zabjelo 2016; u 16, 00h